УМЕТНИЧКИ ДИРЕКТОР:

ВЛАДИМИР ДОЈЧИНОВСКИ

31408274_10211103171030420_4579235676490301440_n

КООРДИНАТОР НА ПРОЕКТОТ:

КИРИЛ ПАНАЈОТОВ

panajotov2

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *